Łączenie zamówień, wysyłka w jednej paczce

W naszym sklepie można łączyć zamówienia aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Łączenie zamówień odbywa się w następujący sposób:

Wariant I – kupujesz produkty, które są dostępne w magazynie np. nasiona ale czekasz na dostawę innych odmian, bo wiesz, że na dniach uzupełnimy braki, w komentarzu do zamówienia piszesz info, że będziesz domawiać nasiona, a jako przesyłkę wybierasz opcję odbioru osobistego. Kiedy nowa dostawa się pojawi składasz kolejne zamówienie, opłacasz przesyłkę a w komentarzu piszesz z jakim zamówieniem/ zamówieniami  mamy je połączyć. Jest to dla nas sygnał do wysyłki Twoich zamówień. Ten wariant obowiązuje dla towarów sprzedawanych na bieżąco – nie dotyczy przedsprzedaży.

Wariant II – kupujesz produkty w przedsprzedaży np. karpy dalii albo rośliny cebulowe, opłacasz zamówienie, jako formę wysyłki wybierasz opcję odbioru osobistego a w komentarzu do zamówienia piszesz, że będziesz domawiać jeszcze produkty. Do momentu ruszenia wysyłek (termin planowanej wysyłki jest zawsze podany przy każdym produkcie przedsprzedażowym) możesz domawiać kolejne produkty, za każdym razem zaznaczając opcję odbioru osobistego. Kiedy składasz ostatnie zamówienie opłacasz wysyłkę a w komentarzu piszesz z jakim zamówieniem/ zamówieniami  mamy je połączyć. Kiedy towar z przedsprzedaży dotrze do nas do magazynu wyślemy wszystkie zamówione produkty w jednej paczce.

Wariant II – kupujesz produkty dostępne i produkty z przedsprzedaży np. cebulki tulipanów i nasiona w momencie kiedy przedsprzedaż na cebulki trwa a my nie mamy ich fizycznie w magazynie w przeciwieństwie do nasion. Procedura składania zamówienia łączonego jest taka sama jak w przypadku powyższych wariantów, jednak trzeba wziąć pod uwagę termin wysyłki, która nastąpi wtedy gdy skompletujemy wszystkie produkty czyli w momencie kiedy ruszą wysyłki produktów zakupionych w przedsprzedaży.

Łączone zamówienia muszą być na te samo imię i nazwisko

W przypadku nietypowych próśb prosimy o kontakt drogą mailową (evawogrodzie@gmail.com) tylko w ten sposób będziemy mogli je spełnić. Wszystkie inne zamówienia łączone są realizowane według schematu podanego w Wariantach.